Teisinė informacija
Fugro © 2014

Kontaktai

Norite sužinoti daugiau? Prašome kreiptis:

Apie įmonę

UAB 'FUGRO BALTIC' priklauso tarptautinei Fugro grupei, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Nyderlanduose. Mūsų padalinys priklauso geotechninių sausumos ir priekrantės tyrimų skyriui. Nors specializuojamės geotechninių paslaugų srityje, paslaugas taip pat teikiame geologijos, geofizikos, hidrogeologijos, aplinkos apsaugos bei konsultacijų srityse.

Mūsų kompanija veiklą Lietuvoje pradėjo 1994 m. ir buvo keletą kartų pertvarkyta, kol 2008 m. tapo Fugro grupės dalimi. Artimų ryšių su mūsų seserinėmis įmonėmis palaikymas bei siekis ne tik patenkinti, bet ir viršyti klientų lūkesčius, yra pagrindiniai mūsų verslo veiksniai. Mes dirbame klientų poreikiams, pabrėždami jų pasitenkinimą bei darbą, atitinkantį kliento biudžetą.

Kodėl Fugro yra išskirtinė?

  • Kokybė: pirmoji geotechninė įmonė Lietuvoje, įgijusi ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 bei BS OHSAS 18001:2007 sertifikatus; Fugro Baltic yra įdiegusi mūsų veiklos srities pramonėje lygių neturinčią kokybės ir sveikatos, saugos ir aplinkosaugos valdymo sistemą (QHSEMS).

  • Techninis pajėgumas: Mes, drauge su savo partneriais, naudojame unikalias priemones mūsų veiklos operacijoms palengvinti. Nėra kitos tokios kompanijos, galinčios suteikti tiesioginį priėjimą prie naujausios technikos, skirtos geologiniam vertinimui, teritorijos tyrimams, grunto savybių analizei, pamatų ir kelių sistemoms.

  • Žmonės: Svarbiausias privalumas yra mūsų žmonės. Mūsų atsidavimas geotechninėms paslaugoms pritraukia talentus iš universitetų bei bendruomenės tinklo. Su kiekvienos užduoties įvykdymu jie kelia visos kompanijos patirtį bei su kiekvienu projektu stiprina savo pačių įgudžius. Šių žinių panaudojimas galų gale atsiliepia per naudą mūsų klientams.