Teisinė informacija
Fugro © 2014

Kontaktai

Norite sužinoti daugiau? Prašome kreiptis:

Fugro grupė

Misija ir veikla

Misija
Mes kuriame pridėtinę vertę išgaudami bei interpretuodami žemės ir inžinerinius duomenis, o taip pat padėdami mūsų klientams projekuojant, statant, įrengiant, remontuojant ar palaikant įvairias infrastruktūras.

Mes pagrinde dirbame energetikos bei infrastruktūros rinkose jūrose bei sausumoje. Fugro siekia, kad mes būtumėm pirmuoju kliento pasirinkimu, saugiai ir nuosekliai teikiant kokybiškus sprendimus, taikant pasaulinio lygio, novatoriškas bei dažnai patentuotas technologijas ir atliekant paslaugas, atitinkančias aukščiausius profesionalumo ir sąžiningumo standartus.

Mūsų tikslas yra būti lyderiu visose su mūsų veikla susijusiose rinkose, taip užtikrinant augimą bei didesnę naudą mums bei mūsų akcininkams.

Fugro veikla yra vykdoma visame pasaulyje, sausumoje, jūroje bei iš oro, ir labiausiai koncentruota į šias rinkas:

 • Naftos ir dujų
 • Statybos ir infrastruktūros
 • Išteklių gavybos
 • Atsinaujinančios energetikos
 • Viešojo sektoriaus
 • Kitų sektorių
Fugro vykdo savo misiją:

 • Orientuojantis į klientą;
 • Užtikrinant aukštą kokybę bei novatoriškas paslaugas;
 • Su profesionaliais ir specializuotais darbuotojais;
 • Su pažangiomis ir unikaliomis technologijomis bei sistemomis;
 • Su tarptautine patirtimi, kuri suteikia terpę keistis žiniomis bei ekspertize, tiek kompanijos viduje, tiek išorėje su klientais.
Apžvalga
Fugro turi žmones, įrangą, žinias bei technologiją, kuri padeda pasaulio gamtinių išteklių žvalgybai, vystymui, gavybai bei transportavimui. Fugro taip pat saugiai, patikimai ir efektyviai teikia savo klientams techninius duomenis bei informaciją, reikalingą struktūrų bei infrastruktūrų projektavimui, statybai bei palaikymui.

Paslaugos paprastai vykdomos vietinėje rinkoje ir yra paremtos pasaulinės žinių bazės bei patyrusio personalo ištekliais. Dažnai siūlomos jungtinės paslaugos, siekiant pateikti klientui optimalius rezultatus.

Fugro veikia kaip nepriklausomas paslaugų tiekėjas ir neturiu jokių komercinių ar kitokių tiesioginių interesų savo klientų projektuose. Kadangi Fugro dažnai dalyvauja ankstyvosiose (potencialių) projektų žvalgybinėse ar vystymo fazėse, Fugro dauguma atveju laikosi griežtos konfidencialumo politikos.

Fugro klientai veikia daugybėje skirtingų vietovių bei įvairiomis sąlygomis. Siekiant kuo geriau išpildyti jų poreikius Fugro organizacinė struktūra yra decentralizuota ir orientuota į klientą, teikiant platų paslaugų spektrą įvairiose veiklos aplinkose ir įvairiomis sąlygomis. Fugro teikia šias paslaugas iš pasaulinio biurų ir įstaigų tinklo.

Fugro siekia tvirtų pozicijų rinkoje, remiantis (pačių išvystytomis) technologijomis, didelės vertės paslaugomis bei plačia tarptautine bei regionine veikla.

Fugro buvo įkurta Nyderlanduose 1962 m. ir nuo 1992 m. yra įtraukta į NYSE Euronex Amsterdamo akcijų biržą. Nuo 2008 m. rugsėjo Fugro buvo įtraukta ir į AEX indeksą.

Fugro auga natūraliai bei dėl naujų įsigyjimų, o 2012 m. gale turėjo apie 12500 darbuotojų 60 – yje šalių.

Fugro veikla
Fugro teikia unikalų paslaugų ir veiklos spektrą visame pasaulyje. Jos yra suskirstytos į keturis padalinius: geotechninis, tyrimų, povandeninių paslaugų bei žemės mokslų.