Teisinė informacija
Fugro © 2014

Kontaktai

Norite sužinoti daugiau? Prašome kreiptis:

Kokybės valdymas

Fugro Baltic siekia teikti savo klientams konfidencialias, savalaikes, nuoseklias bei patikimas paslaugas, atitinkančias klientų poreikius. Mūsų darbuotojai atsižvelgia į visas detales, dirba sąžiningai bei etiškai. Kad užtikrinti tokį paslaugų lygį, mes isidiegėme akredituotą ir sertifikuotą kokybės valdymo sistemą.

Fugro Baltic yra įsidiegusi integruotą kokybės ir sveikatos, saugos bei aplinkosaugos valdymo sistemą, kuri apima visus mūsų veiklos aspektus bei užtikrina, kad mūsų klientams suteikiamos kokybiškos, skaidrios ir saugios paslaugos.

Fugro Baltic kokybės, sveikatos, saugos ir aplinkosaugos valdymo sistema atitinka ir yra akredituota bei sertifikuota daugumoje šalių pagal šiuos standartus:

  • ISO 9001:2008 
  • ISO 14001:2004
  • BS OHSAS 18001:2007
Mūsų vizija, politika, procesai ir procedūros yra pristatomos visiems darbuotojams, kad kiekvienas iš jų suprastų, kaip jo/jos specifinis vaidmuo įtakoja mūsų klientams teikiamų paslaugų kokybę. Mes tikime, kad kiekvieno lygio Fugro darbuotojai atsakingai žiūri į mūsų klientams teikiamų paslaugų kokybę.

Mes nuolat siekiame gerinti mūsų kokybės valdymo sistemą, kad patenkinti nuolat kintančius mūsų klientų poreikius.

Naujausias sertifikatų kopijas galite rasti parsiuntimų skyriuje.