Teisinė informacija
Fugro © 2014

Kontaktai

Norite sužinoti daugiau? Prašome kreiptis:

Karjera

Fugro yra didžiausia integruotų geotechninių tyrimų bei žemės mokslų kompanija pasaulyje. Mes teikiame paslaugas savo klientams visame pasaulyje, tokiose srityse, kaip naftos ir dujų, mineralinių žaliavų gavyba bei statybos.

Fugro Baltic yra Fugro Group kompanijos, įsikūrusios Nyderlanduose, dalis. Fugro yra pirmaujanti pasaulyje geologinių inžinerinių, geotechninių paslaugų kompanija, kurioje dirba daugiau nei 14000 darbuotojų 275 padaliniuose 50 šalių.

Fugro rūpinasi darbuotojų tobulėjimu, atsakomybės jiems delegavimu bei veiklos tarp seserinių įmonių stimuliavimu. Visi Fugro darbuotojai siekia rezultatų, o kiekvieno asmens pastangos nelieka nepastebėtos. Mes laukiame su jumis susitikti!

Žmonės kaip TU yra FUGRO varomoji jėga!
Mes nuolatos ieškome entuziastingų ir motyvuotų asmenybių su tinkama patirtimi, kurie norėtų prisijungti prie mūsų dinamiškos ir į priekį žiūrinčios komandos. Jei pageidaujate būti Fugro dalimi, prašome kreiptis dėl žemiau išvardintų laisvų darbo vietų, arba siųskite atviro pobūdžio prašymą:

LAISVOS DARBO VIETOS:

Geotechnikas (-ė)

Siekiant sustiprinti mūsų inžinerinės geologijos / geotechnikos veiklos sritį šiuo metu Vilniuje ieškome geotechniko (-ės).

Darbo aprašymas:
  • Gręžimo bei statinio zondavimo darbai Lietuvoje ir užsienyje;
  • Kompanijos technikos priežiūra ir remontas;
Reikalavimai:
  • Išsilavinimas geotechnikos, mechanikos ar panašioje srityje;
  • Patirtis dirbant su technine įranga, įrengimų mechanikos supratimas;
  • Vairotojo pažymėjimas – B, C kategorijos;
  • Geras užsienio kalbų(-os) mokėjimas (anglų k., rusų k.);
  • Sąžiningumas, profesionalumas.
Siūlome:
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas
Laukiame jūsų gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško el. paštą:

 Dėl darbo galimybių visame pasaulyje, prašom apsilankyti www.fugro.com/careers.